Oemy еколошки пакување копродукции, со ограничена, е ОЕМ и ODM производител во градот Dongguan, Кина. Нашиот тим е во индустријата за пакување кеси за 15 години. Претходно, ние се предвидени различни услуги пакување дизајн, производство, печатење и продажба само за домашниот пазар. Како што глобалната пластични загадувањето станува се повеќе и повеќе сериозна, сфаќаме дека ние треба да се развиваат и произведуваат повеќе целосно разградливи кеси за пакување на животната средина-пријателски, не само за домашниот пазар, но исто така и за глобалниот пазар.

Анкетната

Следете нас

  • facebook
  • you_tube
  • instagram
  • linkedin

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас